Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000
260 1 1

newsletter

V mojom svete sa všetko točí okolo mňa!

Môj dm active beauty svet plný výhod je svet plný zaujímavých zliav a výhod. Mojou vstupenkou do dm sveta plného výhod je moja dm active beauty karta. S ňou zbieram pri každom nákupe body, ktoré môžem neskôr zameniť za rôzne zľavy alebo darčeky!

A to najlepšie: za každé jedno euro dostanem jeden dm active beauty bod. Moje body potom zamením za skvelé výhody, ktoré čakajú iba na mňa, ako napríklad 10 % zľava na celý váš nákup za 150 bodov, 25 % zľava na ľubovoľný výrobok z vášho nákupu za 75 bodov alebo 25 % zľava na detský sortiment za 75 bodov. Rovnako na vás čakajú aj zľavy na jednotlivé výrobky či značky za 5 - 25 bodov

Aktuálnu ponuku týchto zliav nájdete aj v našej dmApp, v sekcii Moje výhody alebo si jednoducho prezrite Prehľad aktuálnych zliav a výhod tu. Na všetky tieto ponuky vás radi upozorníme aj pri pokladnici.

Moje nazbierané body môžem zameniť na ktorejkoľvek predajni dm na Slovensku aj prostredníctvom dm active beauty terminálu za množstvo atraktívnych výhod:

1.       Predložím na kase pri každom mojom nákupe dm active beauty kartu.
2.       Za každé euro mi bude pripočítaný jeden dm active beauty bod.
3.       Moje body si uplatním na ktorejkoľvek predajni dm na Slovensku za atraktívne výhody z ponuky dm active beauty sveta plného výhod.

Všeobecné obchodné podmienky zákazníckeho programu dm active beauty svet plný výhod si môžete prečítať tu. 

Pre informácie v súvislosti so spracúvaním údajov uvedených v rámci programu dm active beauty svet plný výhod kliknite sem.