Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000

Mobilná dm aplikácia teraz v novej, lepšej a krajšej verzii!

Svieži dizajn, prehľadnosť a množstvo skvelých funkcií – to všetko teraz nájdete v našej mobilnej aplikácii s názvom dm Slovensko, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v Apple App Store alebo Google Play Store.

Aké výhody aplikácia prináša? Členom dm active beauty sveta plného výhod nechýba možnosť používať digitálnu zákaznícku kartu a zistiť svoj aktuálny bodový stav. Pokiaľ ešte nie ste členom dm active beauty sveta plného výhod, môžete sa priamo v aplikácii do nášho programu zaregistrovať. 

 

Uplatňovanie výhod nebolo nikdy jednoduchšie! Odteraz si môžete na vybrané výrobky uplatňovať  aj individuálne zľavy. Stačí sa rozhodnúť, ktorý kupón chcete využiť, vyhľadáte ho v dmApp a výmenou za body si ho jednoducho aktivujete. Aktiváciou bude kupón pripravený na uplatnenie priamo na pokladnici v ktorejkoľvek predajni dm na Slovensku. Jednoducho, rýchlo a bez potreby tlače kupónu. Pri nákupe výrobku z aktivovaného kupónu už len predložíte svoju zákaznícku kartu a svoju „aktivovanú“ zľavu získate automaticky. 


 

dmApp však ponúka ešte omnoho viac!  

Pomôže vám nájsť najbližšiu predajňu dm aj s informáciou o jej otváracích hodinách, ponúka možnosť predajňu telefonicky kontaktovať a taktiež v nej nájdete aj váš obľúbený Journal s aktuálnou ponukou.


 

Aplikáciu môžete jednoducho stiahnuť prostredníctvom QR kódu. Pre skenovanie QR kódu je nutné mať vo svojom mobilnom telefóne nainštalovanú čítačku QR kódov. 

Postup pre získanie aplikácie pomocou QR kódu pre OS Android:
• čítačkou naskenujte náš QR kód (napr. Barcode Scanner)
• otvorte zobrazený odkaz (je nutné pripojenie k internetu)
• potvrďte inštaláciu
  

Postup pre získanie aplikácie pomocou QR kódu pre iPhone:
• naskenujte čítačkou náš QR kód (napr. aplikácie QR Code Reader)
• otvorte zobrazený odkaz (je nutné pripojenie k internetu)
• potvrďte inštaláciu