Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000

Prísľub dm značiek

V roku 1998 sme v predajniach dm na Slovensku prvýkrát zaviedli výrobky vlastnej značky dm pod označením „dm značka“. Dnes ponúkame tisíckam zákazníkov širokú paletu výrobkov 23 dm značiek z oblasti krásy, starostlivosti o telo, hygieny, zdravia, domácnosti, detí, textilu, foto a zveriny.

 

 

Vysoká kvalita, nízka cena

Každý mesiac sa zákazníci môžu tešiť na novinky v radoch dm značky, ktoré sú vyrábané exkluzívne pre našu spoločnosť. Pri vývoji výrobkov sa dm orientuje na kvalitu trhových lídrov v sortimente – cena je však o 30 % nižšia. Produkty sú ľahko rozoznateľné vďaka logu dm na obale. Výrobky dm značky sú vyrábané podľa moderných technologických štandardov. Spôsob výroby, ako aj ich obsah a obaly podliehajú dôkladným a pravidelným kontrolám. Garantujeme vám tým najvyššiu úroveň kvality.

Veľmi dobré výsledky testov

Vo vzťahu ceny k výkonu sú výrobky hodnotené v mnohých konzumentských testoch: dm značka v nich opakovane dosahuje veľmi dobré a dobré výsledky. Výsledky testov nájdu zákazníci priamo na obale výrobku. Niektoré hodnotené výrobky nájdete aj TU. 

Trvalo udržateľný rozvoj

Výrobky dm značky sa podľa možnosti vyrábajú s ohľadom na životné prostredie. Šetrný výber zdrojov, recyklovateľné obaly, žiadne dlhé prepravné cesty. Takto označené výrobky sú rozpoznateľné na základe značky trvalo udržateľný rozvoj na obaloch výrobkov.