Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000
260 1

Balea prof. ošetrujúca kúra na vlasy Express, 20 ml

alverde denný krém s olivami a výťažkami zo slnečnice, 50 ml


 

Balea balzam na pery Intens pre suché pery, 4,8g

Balea balzam na citlivé pery, 4,8g

Balea sprchový olej pre veľmi suchú pokožku, 250 ml

Balea denný krém s mandľovým olejom pre suchú a citlivú pleť, 50 ml

Odporúčame!

Dovolenka na lyžiach: Toto si nezabudnite pribaliť!


 

Zábava na trati, chata, príjemná spoločnosť, spa – takto vyzerá pre mnohých perfektná zimná dovolenka. Aby mali dni na snehu úspech aj u vašej pleti, nezabudnite na tieto produkty, ktoré nesmú v batožine chýbať. Zoznam na lyžovačku: 

Balzam na pery: Zbalený!

Na lyžovačke netreba podceňovať ani balzamovanie pier. Nemusíte ho použiť priamo pri spúšťaní sa na svahu, stačí i počas prestávky v bufete. Možno práve tu budete potrebovať jemné pery.

Krém do vonkajšieho počasia: Zbalený!

Pre všetkých, ktorí si ešte do sýtosti počas dňa neužili snehu a stoja pred večernou výzvou:  fakľový pochod, korčuľovanie, sánkovanie. Môže byť skutočne mrazivo. Aby Vám na nose neprimŕzali cencúle, odporúčame jednoznačne: KRÉMOVANIE. Pre tentokrát odporúčame krémy do vonkajšieho počasia. Chránia pleť pred vetrom a nízkymi teplotami. 

Olej do kúpeľa: Zbalený!

Stehná horia, ruky bolia a telo sa po celodennom lyžovaní necíti. Tu pomáha horúci kúpeľ. Najlepšie je doň prihodiť nejakú prísadu do kúpeľa, napríklad na unavené kĺby a svaly.

Maska na vlasy: Zbalená!

Celkom jasné: Hlava a uši sa chránia teplom pod čapicou, kapucňou alebo helmou. Pre vlasy je však deň lyžovania totálnou nočnou morou.  A nie len preto, že vám zničí účes. Početné pokrývky hlavy ich poriadne udupú. Žiaden lesk a fatálne poškodenie sú následkom. Čo pomáha, sú určite masky na poškodené vlasy. Alebo ich ešte ochráni tenký hodvábny šál okolo krku.

Ochrana pred slnkom: Zbalená!

Kto sa postaví na lyže, nemal by sa nielen teplo obliecť, ale aj natrieť tvár hrubou vrstvou krému. A to poriadnym krémom na opaľovanie. Pretože UV žiarenie na horách je oveľa silnejšie ako v údoliach. Okrem toho i sneh odráža slnečné lúče. Dostupné sú krémy s nízkym obsahom vody, ktoré sú vyrábané špeciálne pre toto zimné obdobie.  

K rýchlemu nakrémovaniu počas sedenia na lanovke slúžia veľmi praktické produkty, tzv. 2v1, pre tvár a pery.

Masážny olej: Zbalený!

Ste už unavená/-ý a premrznutá/-ý po lyžiarskom výkone? Stiahnite po masáži s arnikovým olejom, ktorá vaše telo dokonale zahreje.