Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000
260 1

Balea denný krém s mandľovým olejom pre suchú a citlivú pleť, 50 ml

Balea balzam na pery Intens pre suché pery, 4,8g

Balea prof. ošetrujúca kúra na vlasy Express, 20 ml

alverde denný krém s olivami a výťažkami zo slnečnice, 50 ml


 

Balea balzam na citlivé pery, 4,8g

Balea sprchový olej pre veľmi suchú pokožku, 250 ml

Odporúčame!

Dovolenka na lyžiach: Toto si nezabudnite pribaliť!


 

Zábava na trati, chata, príjemná spoločnosť, spa – takto vyzerá pre mnohých perfektná zimná dovolenka. Aby mali dni na snehu úspech aj u vašej pleti, nezabudnite na tieto produkty, ktoré nesmú v batožine chýbať. Zoznam na lyžovačku: 

Balzam na pery: Zbalený!

Na lyžovačke netreba podceňovať ani balzamovanie pier. Nemusíte ho použiť priamo pri spúšťaní sa na svahu, stačí i počas prestávky v bufete. Možno práve tu budete potrebovať jemné pery.

Krém do vonkajšieho počasia: Zbalený!

Pre všetkých, ktorí si ešte do sýtosti počas dňa neužili snehu a stoja pred večernou výzvou:  fakľový pochod, korčuľovanie, sánkovanie. Môže byť skutočne mrazivo. Aby Vám na nose neprimŕzali cencúle, odporúčame jednoznačne: KRÉMOVANIE. Pre tentokrát odporúčame krémy do vonkajšieho počasia. Chránia pleť pred vetrom a nízkymi teplotami. 

Olej do kúpeľa: Zbalený!

Stehná horia, ruky bolia a telo sa po celodennom lyžovaní necíti. Tu pomáha horúci kúpeľ. Najlepšie je doň prihodiť nejakú prísadu do kúpeľa, napríklad na unavené kĺby a svaly.

Maska na vlasy: Zbalená!

Celkom jasné: Hlava a uši sa chránia teplom pod čapicou, kapucňou alebo helmou. Pre vlasy je však deň lyžovania totálnou nočnou morou.  A nie len preto, že vám zničí účes. Početné pokrývky hlavy ich poriadne udupú. Žiaden lesk a fatálne poškodenie sú následkom. Čo pomáha, sú určite masky na poškodené vlasy. Alebo ich ešte ochráni tenký hodvábny šál okolo krku.

Ochrana pred slnkom: Zbalená!

Kto sa postaví na lyže, nemal by sa nielen teplo obliecť, ale aj natrieť tvár hrubou vrstvou krému. A to poriadnym krémom na opaľovanie. Pretože UV žiarenie na horách je oveľa silnejšie ako v údoliach. Okrem toho i sneh odráža slnečné lúče. Dostupné sú krémy s nízkym obsahom vody, ktoré sú vyrábané špeciálne pre toto zimné obdobie.  

K rýchlemu nakrémovaniu počas sedenia na lanovke slúžia veľmi praktické produkty, tzv. 2v1, pre tvár a pery.

Masážny olej: Zbalený!

Ste už unavená/-ý a premrznutá/-ý po lyžiarskom výkone? Stiahnite po masáži s arnikovým olejom, ktorá vaše telo dokonale zahreje.