260 1

Balea tekuté krémové mydlo broskyňa & nektarinka, náplň, 500 ml

Šetrne čistí ruky. Starostlivo vyberané látky udržiavajú prirodzenú vlhkosť pokožky.

Balea krémové mydlo pre citlivú pokožku, 150 g

Čistí pokožku jemne a starostlivo. Vaša pokožka ostane aj po umytí hebká a vláčna.

Balea krém na ruky s 5% urey, 100 ml

Špeciálna starostlivosť na každý deň. Pomáha veľmi suchým rukám viazať vlhkosť po dobu 24 hodín. Repair formula predchádza pocitu pnutia a zanechá na pokožke príjemný pocit. Receptúra s obsahom masla z orecha Shea ošetrí a vyhladí pokožku rúk. Vitamín E chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva.

Balea balzam na ruky a nechty s extraktom z kamiliek, 125 ml

Denná starostlivosť pre krásne, udržiavané ruky a pevné nechty. Chráni a upokojuje pokožku rúk. Účinná formula posilňuje Vaše nechty a panthenol ju regeneruje. Balzam sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva.

Balea tekuté krémové mydlo s mliekom a medom, 500 ml

Čistí Vaše ruky jemne a starostlivo. Nenarúša prirodzenú rovnováhu Vašej pokožky. Vaše ruky budú jemné a vláčne.

Balea antibakteriálne hygienické utierky, 10 ks

Efektívne pôsobia proti baktériám. Ideálne na cesty.

Tipy

Ukážte svoje ruky

Jeseň neprináša len farebné lístie, lahodné vlašské orechy, príjemné večerné posedenia, ale žiaľ aj zväčšený výskyt nádchy... Ako sa vyhnúť množiacim sa baktériám a vírusom? Celkom jednoducho: pravidelným umývaním rúk.

Správne načasovanie

Nezabúdajte si umyť ruky pred jedlom a po použití toalety. Toto pravidlo poznáme všetci už od malička. Ale umývate si ruky aj keď prídete večer domov z práce? Nie? Mali by ste. Vaše ruky prichádzajú vonku do kontaktu s baktériami, či už na zábradlí, kľučke alebo tyči v autobuse.

Správna technika

Mnohí ľudia si ruky umývajú celkom automaticky. Ale umývanie rúk, nie je tak celkom len umývanie rúk, ako dokazujú naše 3 tipy:

1. Umývajte si ruky minimálne 20 sekúnd s dostatočným množstvom mydla. Len tak sa pena dostane na celé ruky.

2. Veľa ľudí zabúda na vrchnú časť rúk, medzery medzi prstami alebo zápästie. To sú ideálne miesta pre pôvodcov baktérií, ktorí sa mimochodom radi schovávajú aj pod prsteňmi, náramkami a hodinkami. Tieto doplnky by ste preto mali pred umývaním rúk radšej odložiť.

3. Pri sušení dbajte na to, aby bol uterák čistý. Špinavý uterák či sušič môže byť tiež pôvodcom baktérií. Ideálne je uterák meniť každé 2-3 dni.

Tip: Krém na ruky, pretože časté umývanie rúk môže vysušovať pokožku.