260 1 1

VESELÉ ZÚBKY

Pre dospelých

161 4

DONTODENT nevoskovaná dentálna niť - špáradlo, 32 ks

Medzizubné priestory sú zubnou kefkou len veľmi ťažko dostupné. Permanentne napnutá dentálna niť - špáradlo umožňuje obzvlášť jednoduché čistenie medzizubných priestorov, najmä v zadnej časti ústnej dutiny. Pri pravidelnom používaní môžete predísť tvorbe zubného kazu a problémom s ďasnami.

DONTODENT zubná kefka so super jemnými štetinami

Chráni a šetrí zubné ďasná a sklovinu počas čistenia vďaka tomu, že je vybavená novými, kónickými štetinami. Tieto štetiny zaručia lepšie vyčistenie medzizubných priestorov. Hodvábne jemné konce štetín čistia zuby obzvlášť šetrne.

DONTODENT škrabka na čistenie jazyka

Ku správnej ústnej hygiene patrí aj efektívne a jemné hĺbkové čistenie jazyka. V jemných póroch vonkajšej strany jazyka sa popri zdravej bakteriálnej flóre usídľujú aj milióny škodlivých baktérií, ktoré môžu spôsobovať zápach z úst alebo nepríjemný dych.

DONTODENT ústna voda sensitive

Ústna voda DONTODENT sensitive bez obsahu alkoholu zabraňuje tvorbe zubného povlaku a chráni pri dennom používaní pred zápalom ďasien. Čistí zuby a podporuje tvorbu zdravej ústnej flóry.

DONTODENT bieliaca zubná pasta, 125 ml

Chráni pred zubným kazom, paradentóze a zubnému kameňu. Pomáha predchádzať nežiaducemu zafarbeniu zubov.

DONTODENT medzizubná kefka

Ideálna na cesty. Pomáha vyčistiť priestory, kam sa zubná kefka nedostane, čím predchádza problémom so zubami.

 

DONTODENT dentálna niť s mätovou príchuťou

Medzizubné priestory sú so zubnou kefkou len veľmi ťažko dostupné a pritom tvoria 30% z povrchov zubov. Tu sa môžu usádzať zostatky stravy a zapríčiniť zubný kaz a problémy s ďasnami. Niť vďaka špeciálnej povrchovej úprave odstraňuje aj nepoddajné zubné povlaky a zafarbenia medzi zubami.

 

Pre detské zúbky

161 4

DONTODENT presýpacie hodiny

3-minútové presýpacie hodinky pomôžu Vášmu dieťaťu dodržať správnu dĺžku čistenia zubov. Vďaka praktickej prísavke sa hodinky dajú v kúpeľni jednoducho upevniť.

DONTODENT testovacia ústna voda, 200 ml

Vhodná pre deti od 6 rokov. Voda má jablkovú príchuť. Zafarbí zúbky na miestach, kde je ich potrebné dôkladnejšie vyčistiť.

DONTODENT detská dentálna niť – špáradlo, 16 ks

Vhodná pre deti od 6 rokov. Držadlo v tvare zvieratiek je ľahko uchopiteľné do detskej rúčky. Jemná niť je pevne napnutá, čím umožní jednoduché vyčistenie medzizubných priestorov.

DONTODENT jemná detská zubná pasta vhodná do 6. rokov s jahodovou príchuťou, 100 ml

Vyvinutá pre optimálnu ochranu proti zubnému kazu. S jahodovou príchuťou je čistenie zubov skutočnou zábavou.

DONTODENT detská zubná kefka na mliečne zúbky pre deti od 1-7 rokov, 2 ks

Zubné kefky majú zaoblené štetinky. Sú vyvinuté pre dôkladné, ale bezpečné čistenie mliečnych zúbkov.