260 1 1

VESELÉ ZÚBKY

Pre dospelých

161 4

DONTODENT medzizubná kefka

Ideálna na cesty. Pomáha vyčistiť priestory, kam sa zubná kefka nedostane, čím predchádza problémom so zubami.

 

DONTODENT dentálna niť s mätovou príchuťou

Medzizubné priestory sú so zubnou kefkou len veľmi ťažko dostupné a pritom tvoria 30% z povrchov zubov. Tu sa môžu usádzať zostatky stravy a zapríčiniť zubný kaz a problémy s ďasnami. Niť vďaka špeciálnej povrchovej úprave odstraňuje aj nepoddajné zubné povlaky a zafarbenia medzi zubami.

DONTODENT zubná kefka so super jemnými štetinami

Chráni a šetrí zubné ďasná a sklovinu počas čistenia vďaka tomu, že je vybavená novými, kónickými štetinami. Tieto štetiny zaručia lepšie vyčistenie medzizubných priestorov. Hodvábne jemné konce štetín čistia zuby obzvlášť šetrne.

DONTODENT nevoskovaná dentálna niť - špáradlo, 32 ks

Medzizubné priestory sú zubnou kefkou len veľmi ťažko dostupné. Permanentne napnutá dentálna niť - špáradlo umožňuje obzvlášť jednoduché čistenie medzizubných priestorov, najmä v zadnej časti ústnej dutiny. Pri pravidelnom používaní môžete predísť tvorbe zubného kazu a problémom s ďasnami.

DONTODENT škrabka na čistenie jazyka

Ku správnej ústnej hygiene patrí aj efektívne a jemné hĺbkové čistenie jazyka. V jemných póroch vonkajšej strany jazyka sa popri zdravej bakteriálnej flóre usídľujú aj milióny škodlivých baktérií, ktoré môžu spôsobovať zápach z úst alebo nepríjemný dych.

DONTODENT ústna voda sensitive

Ústna voda DONTODENT sensitive bez obsahu alkoholu zabraňuje tvorbe zubného povlaku a chráni pri dennom používaní pred zápalom ďasien. Čistí zuby a podporuje tvorbu zdravej ústnej flóry.

DONTODENT bieliaca zubná pasta, 125 ml

Chráni pred zubným kazom, paradentóze a zubnému kameňu. Pomáha predchádzať nežiaducemu zafarbeniu zubov.

 

Pre detské zúbky

161 4

DONTODENT detská zubná kefka na mliečne zúbky pre deti od 1-7 rokov, 2 ks

Zubné kefky majú zaoblené štetinky. Sú vyvinuté pre dôkladné, ale bezpečné čistenie mliečnych zúbkov.

DONTODENT detská dentálna niť – špáradlo, 16 ks

Vhodná pre deti od 6 rokov. Držadlo v tvare zvieratiek je ľahko uchopiteľné do detskej rúčky. Jemná niť je pevne napnutá, čím umožní jednoduché vyčistenie medzizubných priestorov.

DONTODENT jemná detská zubná pasta vhodná do 6. rokov s jahodovou príchuťou, 100 ml

Vyvinutá pre optimálnu ochranu proti zubnému kazu. S jahodovou príchuťou je čistenie zubov skutočnou zábavou.

DONTODENT presýpacie hodiny

3-minútové presýpacie hodinky pomôžu Vášmu dieťaťu dodržať správnu dĺžku čistenia zubov. Vďaka praktickej prísavke sa hodinky dajú v kúpeľni jednoducho upevniť.

DONTODENT testovacia ústna voda, 200 ml

Vhodná pre deti od 6 rokov. Voda má jablkovú príchuť. Zafarbí zúbky na miestach, kde je ich potrebné dôkladnejšie vyčistiť.