dokonalá pleť so s.he stylezone

uprav sa do krásy

hladká ako hodváb, prirodzene krásna a neuveriteľne jemná – u s.he stylezone nájdeš perfektný make-up pre tvoju pleť! silk matte make-up je bez oleja, ošetruje výťažkom z kamiliek a vitamínom e. neželaný lesk a nezrovnalosti pleti tu nemajú šancu. natural make-up sa zas perfektne hodí pre suchú pleť. hydratuje a ochráni tvoju pleť vitamínom e pred nepriaznivými vplyvmi. 

tip-top matne

perfekné zakončenie – ľahký púder s prirodzenými minerálnymi pigmentami. extrémne ľahký MINERAL LOOSE POWDER  s 99% čistými menarálmi sa postará o prirodzenú, súmernú pleť a perfektne zakrýva nezrovnalosti pleti. tip: môžeš ho použiť aj na zafixovanie make-upu.

dôvod červenať sa

tajná zbraň pre jedinečný look! Pre štýlové zvýraznenie lícnych kostí prirodzenými a sviežimi farbami siahni po POWDER ROUGE od s.he stylezone.

v utajení

KOREKTOR od s.he stylezone zakryje tvoje kruhy pod očami a nedostatky pleti. Obsahuje svetloodrážajúce mikropigmenty a komplex účinných látok poskytujúcich vlhkosť pre príjemné každodenné použitie.

nedokonalosti zamaskovať!

absolútna nevyhnutnosť: KRYCIA TYČINKA od s.he stylezone na zakrytie nedokonalostí pleti alebo začervenania po prebdených nociach. vo forme praktickej tyčinky umožňuje jednoduchú aplikáciu.

jednoduchá oprava

bez problémov! make-up KOREKTOR VO FORME PERA od s.he stylezone jemne napraví malé chybičky pri líčení očí a pier ošetrujúcim jojobovým olejom a bisabolom.

pôsobivá jemnosť

ľahko sa rozpúšťajúci MOUSSE MAKE-UP s perfektným krytím prepožičia tvojej pleti hodvábnu matnosť a zakryje nezrovnalosti. je vodeodolný s obsahom avokádovo-jojobového oleja.

matná senzácia

jemný púder pre súmernú pleť! COMPACT POWDER vyrovnáva nezrovnosti pleti a zanecháva ju dokonalú a matnú. pre pleť ako od profi-stylistky! BRONZING POWDER sa zas postará o jemné rozjasnenie pleti vďaka trblietavému efektu.