žiarivé oči od s.he stylezone

žmurk- žmurk, baby

maskary od s.he stylezone toho teda dokážu! xxl vodeodolná maskara – pre revolučný vodeodolný objem. xxl carbon black pre ultra čierne a vysnívane vytočené mihalnice. xxl definition pre fantastický objem a modeláciu. xxl extension pre nekonečne dlhé mihalnice s 3D efektom. xxl boost pre neuveriteľný objem a super vytočenie. jumbo volume (aj vodeodolná) pre maximálny objem a dramatický očný výraz. volume woterfroof pre vodeodolný absolútny objem. volume boost pre maximálny objem. volume carbon black pre extrémny objem a ultimatívnu dĺžku. volume curling pre ultimatívne natočenie a maximálne predĺženie. falshe lash (aj vodeodolná) pre ultra dlhé a natočené mihalnice s xl-objemom. 

presne tvoja línia

presnú líniu vyčaríš mávnutím ruky! vďaka jemnej špičke nanesieš TEKUTÚ OČNÚ LINKU od s.he stylezone jednoducho a precízne. drží extra dlho a nezotiera sa. chcela by si mať ešte viac pôvabu? získaš ho použitím GLITROVÝCH OČNÝCH LINIEK od s.he stylezone.

top glamour

s GLITROVOU OČNOU LINKOU sa ti podarí vytvoriť jemná a precízna linka pre trblietavé pohľady. tip: nanes pre absolútne glamour look túto linku na linku vytvorenú farebnou ceruzkou. určite sa nerozmaže!

objav sa na scéne

túžiš po komplimentoch? vyber si z trendy OČNÝCH TIEŇOV MONO od s.he stylezone. s vhodnými farbami perfektne zvýrazníš svoje oči a vytvoríš z nich absolútny skvost! chceš byť farebnejšia? siahni po kombináciách farbách OČNÝCH TIEŇOV DUO A QUATTRO od s.he stylezone.

moment!

dokonalý, dlhotrvajúci a nezmývateľný styling! CERUZKY NA OČI od s.he stylezone prepožičajú tvojim očiam intenzívny výraz s dlhotrvajúcim efektom.

ten fixuje!

len pokojne, pretože s kvalitnou špičkou rýchleho OČNÉHO „STYLERA“ od s.he stylezone zvládneš dokonalý jemný ťah! zaručene nepôjde nič mimo. okrem toho je rýchly OČNÝ „STYLER" testovaný očným lekárom, je nestierateľný a vhodný aj pri nosení kontaktných šošoviek.

jedna za všetky

multitalent: jedna na všetko – to je JUMBO CERUZKA od s.he stylezone! rúž, líčka a tiene v jednom – tvoj ideálny sprievodca na cesty! aj nanášanie je vďaka forme ceruzky hračkou!

jednoducho špica

ten ideálny spoločník pre všetky ceruzky sortimentu s.he stylezone! STRÚHADLO NA CERUZKY ti umožní čisté a ľahké zaostrenie a je ako stvorené aj na cesty.

magické momenty

must-have pre smokey eyes! s ČIERNOU OČNOU CERUZKOU KHOL KAJAL sa ti vďaka zaostrovateľnému hrotu podarí vytvoriť precízna línia. pre mystický look si môžeš linku jemne rozmazať gumovým nádstavcom.

pre každú príležitosť

praktická kombinácia bielej a čiernej – nerozlučných farieb. špeciálne mäkká KAJALOVÁ TWIN CERUZKA rozbúcha srdce každej stylingovej kráľovnej a jej očiam prepožičia veľavravný pohľad. tip: tmavé farby na horný okraj viečka, svetlé na dolný.

v tom správnom „švungu“

tvoje obočie dostane do tej správnej formy CERUZKA NA OBOČIE od s.he stylezone. špeciálna konzistencia pre dlhú výdrž – po celý deň!