Fascíno

Aj v oblasti módy pre nohy a chodidlá je možné pestovať štýl. dm vlastná značka Fascíno ponúka ženám a mužom pohodlný pocit z nosenia ponožiek, funkčnosť a perfektnú formu.

Či už nepriehľadné, priesvitné, klasické alebo extravagantné – hodvábne lesklé pančuchy 15, 20 alebo 40 den prepožičajú vašim nohám pekný vzhľad. Vďaka postupnému sťahovaniu sú pančuchy 40 den jemne rozpínavé, a tak môžu dokonca zlepšiť cirkuláciu krvi. Použitie Lycra – formuly zabezpečuje vysoký komfort. Novinkou pri samodržiacich pančuchách je použitie čipky – tak budú vaše nohy mimoriadne krásne.

Podkolienky od tenkých po nepriehľadné Vás presvedčia širokou komfortnosťou a priliehavosťou. Silonové ťapky a ponožky sú podľa ročných období dostupné vo všetkých variáciách. Bavlnené ponožky v rôznych farbách sa zase vyznačujú vysokým obsahom bavlny.

Športové ponožky pre dámy a pánov sú určené na bicyklovanie, beh alebo golf. Pre citlivé chodidlá odporúčame relaxačné ponožky bez sťahovacej gumy a diabetické ponožky z jemnej bavlny. Ponožky z inovatívneho bambuckého vlákna, rovnako ako podkolienky z bavlny, tvoria široký sortiment značky Fascíno.

 

Z ponuky vyberáme

161 4

Samodržiace pančuchy, 15 den

Samodržiace pančuchy s romantickým pásikom na špičke sú priam umeleckým pútačom. Ligotavá, priesvitná noha bude elegantne poslaná na scénu. V ponuke v čiernej farbe a champagner. 

Viac informácií o produkte

Pančuchové nohavice, 15 den

15 denové pančuchové nohavice priliehajú na pokožku, hodvábne sa lesknú na nohe a majú priesvitný vrchný diel. 

Viac informácií o produkte

Ponožky na beh

Ponožky na beh sa vyznačujú 4-bodovým komfortným systémom: rebrované pásy, krátka športová dĺžka, špička s plochým švom, ktorý netlačí, froté chodidlo s aktívnym systémom pruženia pre viac komfortu. 

Viac informácií o produkte

Lesklé podkolienky, 15 den

Podkolienky sú hodvábne lesklé a vďaka vysokému komfortu a spevnenej špičke zabezpečujú perfektnú prispôsobivú formu. V ponuke vo farbách čiernej, champagner a make-up. V ponuke vo viacerých farbách. 

Viac informácií o produkte

Capri legíny

Módne kapri legíny s príjemným pásom perfektne sedia. V ponuke fialová, koralová, žltá. 

Viac informácií o produkte

Cyklistické ponožky s bandážou nohy

Cyklistické ponožky sa vyznačujú 4-bodovým komfortným systémom: froté chodidlo s aktívnym systémom pruženia, špička s plochým švom, bandáž chodidla pre dobré držanie nohy a mäkkosť, anti šmykľavý vzor na chodidle. 

Viac informácií o produkte

Ponožky s bambusom uni

Tieto ponožky majú vďaka viskóze z bambusovej celulózy hodvábny lesk a sú príjemné na dotyk. Komfort zabrzpečuje príjemný pocit z nosenia. 

Viac informácií o produkte

Podkolienky, 2 páry

Vysoký komfort a spevnená špička zabezpečujú perfektnú prispôsobivú formu. V ponuke vo farbách čiernej, champagner a make-up. V ponuke vo viacerých farbách. 

Viac informácií o produkte

Sneaker 2ks

Tzv. ťapky v dvojbalení sú priesvitné a vďaka perfektnému prispôsobeniu sa nohe sú v topánke neviditeľné. 

Viac informácií o produkte