Zdieľať a tlačiť

color #000000
color #000000

dm permanentná taška

Záleží Vám na našom životnom prostredí a chceli by ste k jeho ochrane prispieť aj Vy? Nie je nič jednoduchšie! Nahraďte plastovú tašku permanentnou, ktorú môžete využívať znova a znova.

 

Permanentné tašky nájdete v každej dm predajni.

V ponuke máme:

- dm permanentnú tašku

- dm recyklovateľnú tašku

- veľkú a malú dm bavlnenú tašku

Opotrebovanú alebo poškodenú tašku, môžete kedykoľvek vymeniť za novú, a to úplne zdarma!

Unikátny systém zálohovania viacúčelových tašiek, t.j. permanentnej, bavlnenej a mini bavlnenej tašky zaviedla dm od 1. októbra 2011. Tieto tašky, či už opotrebované alebo poškodené, je následne možné kedykoľvek vymeniť za nové, a to úplne zdarma. Ide o inovatívny systém, ktorý má nabádať zákazníkov na zmenu zaužívaného zmýšľania, ktoré spočíva vo využívaní plastových tašiek, ktoré často už po prvom použití končia v odpadkovom koši.

Poskytovanie bezplatných veľkých plastových tašiek skončilo v januári 2012. Tieto tašky síce v ponuke ostali, avšak sú predávané za eko poplatok 15 eurocentov. Eko poplatok je použitý výhradne na zveľaďovanie portfólia permanentných tašiek.  Od mája 2015 však dm skončila aj s poskytovaním malých tašiek, ktoré budú úplne vyradené zo sortimentu.

Pre dm drogerie markt je ekologická ponuka tašiek nesmierne dôležitá, keďže chce neustále zvyšovať povedomie zákazníkov vo vzťahu k udržateľnému zaobchádzaniu s prírodnými zdrojmi a cennými materiálmi.