Najlepšie veci v živote pretrvávajú. 

ROVNAKO AKO CENY V dm. 

Znížili sme pre Vás ceny pri viac než 2.500 výrobkoch!  

 

Prečo vždy výhodne?
 

Pilierom našej cenovej stratégie sú dm dlhodobé ceny. Filozofia dlhodobých cien znamená, že každé zníženie ceny v dm je platné minimálne po dobu 4 mesiacov.

  

Sme presvedčení o tom, že stále viac zákazníkov oceňuje hodnotu času a nechcú ním plytvať tzv. „behaním po akciách“ a pritom riskovať, že vybraný akčný produkt za inzerovanú atraktívnu cenu už bude vypredaný. V dm vieme, že zákazníci chcú nakúpiť výhodne vo chvíli, keď produkt potrebujú a nie len vtedy, keď je v „akcii“. Preto sme sa rozhodli znížiť dlhodobé ceny u viac než 2.500 produktov, a to s garanciou najmenej na 4 mesiace.

Výhody pre zákazníkov?
 

  • V dm zákazníci nemusia porovnávať akciovú ponuku, aby nakúpili výhodne a zabezpečili úsporné nákupy pre svoju domácnosť.
  • Zákazníci dm sa môžu spoľahnúť na to, že či dnes alebo nabudúce, urobia svoj celkový nákup vždy výhodne
  • Verných zákazníkov si veľmi vážime, preto sme zachovali zľavu na celý nákup vo výške 10 %. 
  • I naďalej ponúkame mnoho výhod výmenou za body.


 

Nemusíte sa naháňať za akciovou ponukou, v dm ponúkame výhodnejší nákup všetkým, nielen so zľavovými kupónmi a za nazbierané body. Nakupujte v dobe, keď tovar potrebujete a nielen v dobe, keď je zlacnený v akcii. V dm sa môžete spoľahnúť na to, že urobíte svoj celkový nákup vždy výhodne. Čas strávený honbou za zľavovými akciami môžete venovať svojej rodine a z rodinného rozpočtu tak neutratíte zbytočne peniaze naviac.

Tešiť sa môžete na výhodné ceny v sortimente krásy, starostlivosti o telo, domácnosť i v starostlivosti o dieťa. Nejedná sa o krátkodobú záležitosť, ale o garanciu  dlhodobých cien, ktorá znamená, že každé zníženie cien je platné minimálne po dobu štyroch mesiacov

Aktuálnu ponuku si prezrite v našom journale.